• 22 Eylül 2021 Çarşamba
 • Rize AÇIK
 • 00:00
  22 Eylül 2021 İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı:

AK PARTİ İSTİŞARE YAPTI

- İlçe Başkanı Burak Ak tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek “ Bugün burada gerçekleştirdiğimiz toplantımız bizler için çok fazla önem arz etmektedir. Çünkü aylık olarak gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar teşkilatlarımız ile aramızdaki bağları daha fazla kuvvetlendirip, güçlendirmektedir” dedi.

AK PARTİ İSTİŞARE YAPTI

    Turgay AYHAN

RİZE: AK Parti teşkilatı Gençlik ve Spor il Müdürlüğü salonunda yaptığı toplantıda eksikleri ve yapılması gerekenleri tartıştı.

     Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü konferans salonunda yapılan istişare taplandısına  Toplantıya AK Parti Rize Ilı Başkan yardımcıları Himmet İstif, Reşit Hapeloğlu,Fatih Mehmet Köse, İl Kadın Kolu Başkanı Sema Yağcıtekin,İl Gençlik Kolu Başkanı Mariye Müberra Arıcı, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, Belediye Başkan yardımcısı Kemal Genç, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, belde başkanları, Belde Belediye Başkanları, koy ve mahalle başkanlarını katılım sağladı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Burak Ak tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek “ Bugün burada gerçekleştirdiğimiz toplantımız bizler için çok fazla önem arz etmektedir. Çünkü  aylık olarak gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar teşkilatlarımız ile aramızdaki bağları daha fazla kuvvetlendirip, güçlendirmektedir. Teşkilatımızı hep daha dinamik ve diri tutmaktadır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketinde görev alan bizler onun temsilcileri olarak omuzlarımızdaki sorumluluğun bilincinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza yaraşır şekilde davaya hizmet etmek  ve bu davayı 2023 hedeflerine taşımak bütün teşkilatlarımızın ortak sorumluluğu olmalıdır. AK Parti teşkilatları olarak bizler sadece seçimden seçime sahaya inen değil, her daim vatandaşının, esnafının, teşkilatının yanında halka hizmet, Hakk’a hizmettir düsturu ile hareket eden çok büyük bir teşkilatız. Bizler istiyoruz ki iktidara geldiğimizden bugüne eski Türkiye’nin kalıntılarını silerek, ülkemizi bir çok alanda kazanım sahibi yaparak, huzur ve refahını temin eden Cumhurbaşkanımızın üzerinden yük alarak yola devam etmek. Onun çizdiği bu yolda yürümekten onur duyuyoruz. Bizler sürekli sahadayız. İlçe Başkanlığımızın hazırlamış olduğu son üç yılda Merkezi Hükümet yatırımlarının ve Belediyenin hayata geçirdiği projelerin yer aldığı dergimizi ilçe teşkilatımızla birlikte her gün mahalle mahalle dolaşarak, esnafımıza dağıtıyoruz. Çünkü ilimiz bir çok mega projenin kazandırıldığı bir il olmasına rağmen, bir çoğumuz maalesef bu yatırımlardan bilgi sahibi değil. İlimize kazandırılan bu projeleri hazırladığımız dergi neticesinde kapı kapı dolaşıp, icraatları mızı anlatarak, Yaparsa Yine AK Parti Yapar diyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Burak AK’ın ardından protokolün selamlama konuşmaları devam etti.

Toplantının son bölümünde Divan Başkanı İl Başkan yardımcısı Himmet İstif’in Başkanlığında Divan üyeleri ; İlçe Başkanı Burak Ak, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, İlçe Başkan yardımcısı Selim Kandemir ve Belediye Başkan yardımcısı  Kemal Genç’in katılımıyla sunumların müzakeresi gerçekleştirilerek, Belde, köy ve mahalle başkanlarının öneri ve istekleri dinlendi.

 

 

Bu habere ifade bırak!

 • 0
  KIZGIN
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  HAHAHA
 • 0
  ALKIŞ
YORUM EKLE