SON DAKİKA

Rizespor maç başı yarıma düştü

-Malatya deplasmanında üstünlük sağlayamayan Çaykur Rizespor Malatya deplasmanından eli boş döndü.

Kampanyada son raunt

-Çay İşletmeleri Genel Müdür Vekili 3’üncü sürgünde 222 bin ton yaş çay yaprağı aldıklarını söyledi.

İşkence Servisi

-Araştırma Hastanesi kardiyoloji servisi, vatandaşları canından bezdirdi.

RTEÜ Geliştirme Vakfı, Külliyede Toplandı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirildi.

Kemer takmayan ve telefonla konuşan sürücüye ceza

Çorum`un Osmancık ilçesinde, İçişleri Bakanlığının talimatı ile Türkiye’de başlatılan emniyet kemeri uygulaması şehir merkezinde başlatıldı.

`Çılgın HES` deneme üretimine geçti, dere kurudu

Artvin’in Arhavi ilçesi Kamilet Vadisi`nde şehir içerisinde oluşu nedeniyle çevrecilerin tepkisine neden olan ve kamuoyunda, `Çılgın HES` olarak bilinen Kavak hidroelektrik santral (HES) inşaatı tamamlandı.

Zonguldak`ta kaçak ocakta göçük: 1 ölü

Zonguldak`ta kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte maden işçisi Erol Sabah öldü.

Meydan seneye hazırlanıyor

Meydan otoparkı inşaatı hızlı bir şekilde sürüyor.

Aç kapa bilmiyorlar

-Gündoğdu doğal gaz çalışmalarında vatandaş açılan kanalların kapatılmasını istiyor.

Kelebek ve Halyomorpha için zirai mücadele başladı

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde 2007 yılında baş gösteren ricania simulans ve halyomorpha halys böcekleri için feromon tuzaklar kurularak 6 il ve 47 ilçede zirai mücadele başlatıldı.

Civelek, Anzer Balı ile deli bal farklıdır”

Habertürk Gazetesi’nde Anzer Balı ile deli balı aynı kategoriye koyan Murat Bardakçı’ya Anzer Ballıköy Tarımsal Kalınma Kooperatif Başkanı Osman Civelek’ten cevap geldi.

Fırtına Vadisi`ndeki kaçak yapılar yıkılacak

Dünya Doğayı Koruma Vakfı`nca (WWF) korunması gereken 200 ekolojik saha arasında gösterilen, yerli- yabancı turistlerin akınına uğrayan Rize`nin Fırtına Vadisi`ndeki dere yatağına inşa edilen kaçak yapılarla ilgili harekete geçildi.

Lösemi hastasına futbolculardan moral

Rizesporlu futbolcular idmanı izlemeye gelen lösemi hastası İdris Karali için forma imzaladı, fotoğraf çektirerek moral verdi.

Trabzon`da şok eden ölüm! Bir hapşırıkla...

Kalp rahatsızlığı bulunan 28 yaşındaki Gamze Kalaycı, hapşırmasının ardından beyin kanaması geçirdi. Hapşırık sonrasında beynine pıhtı attığı belirlenen genç kız hayatını kaybetti.

Şimşek’ten Külliye53 Kitabı

-Profosör Dr. Şaban Şimşek yazdığı kitabında yaşananları anlattı.

Asit yüklü kamyona çarptı, TEM trafiğe kapandı

Düzce`de, TEM Otoyolu`nda asit yüklü kamyona arkadan çarpan TIR sürücüsü yaralandı. Kamyonun kasasından dökülen asit nedeniyle TEM otoyolu Ankara istikameti yaklaşık 2 saat trafiğe kapalı kaldı.

Dere yatağındaki 7 katlı apartmana yıkım kararı

Rize`nin Muradiye beldesinde, 2 Ağustos`ta meydana gelen sel ve heyelanda Kömürcüler Köyü’nde gündeme gelen ve sahibinin `İmar Barışı`ndan yararlanmak için başvuruda bulunduğu dere yatağına inşa edilen 7 katlı bina ile ilgili karar verildi.

İhtiyaç sahiplerinin diş muayenesi evde yapılıyor

Rize’de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne gelemeyen hastalara evde hizmet imkânı sunuluyor.

Ovacıklı: `Karamsarlığa kapılacak bir tablomuz yok”

Çaykur Rizespor takım kaptanı Orhan Ovacıklı takımın durumunu değerlendirdi. Ovacıklı, "Karamsarlığa kapılacak bir tablomuz yok, iyi olacak her şey" dedi.

Çaykur Rizespor, Okan Buruk’la anlaştı

Çaykur Rizespor’da teknik direktörlük görevine Okan Buruk getirildi.

Rize Gençlik Merkezi Türkiye Birincisi Oldu

Rize Gençlik Merkezi 330 kilo attık pil ile Türkiye birincisi oldu.

“Bu halkı kimse deviremez”

Tek Bayrak Gazetesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Türkiye’nin ilk kez sıkıntı yaşamadığını Türk halkının dik durmaya devam ettiğini söyledi.

Karan: Alıcının moraline göre fiyat belirleniyor

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, “Fındıkta piyasadaki tekel sahipleri ‘Bugün güne iyi başlamadım’ deyip fiyatı 50 kuruş 1 lira aşağı çekebiliyor.

Maden yarışmasında Türkiye`yi temsil edecekler

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) tahlisiye ekibi, Rusya`da düzenlenecek ve 25 ülkeden maden kurtarma ekiplerinin katılacağı Uluslararası Maden Kurtarma Yarışması-IMRC 2018`de Türkiye`yi temsil edecek.

Baro Başkanları Artvin’de Toplanacak

Artvin, başkanlar barosuna organizasyona daha ev sahipliği yapacak. 15’inci Karadeniz Genişletilmiş Baro Başkanları Toplantısı Artvin’de otel salonunda yapılacak.

Dere yataklarına kaçak inşaata devam

Türkiye genelinde başlatılan `imar barışı` ile 31 Aralık 2017`den önceki yapılara af getirileceği belirtilen düzenlemeyi fırsat bilenlerce inşa edilen kaçak yapıların yıkımının sürdürüldüğü Doğu Karadeniz`de, bir yandan da yeni kaçak inşaatlar yükseliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER

POPÜLER VIDEO GALERİLER