SON DAKİKA

Amatör Spor Haberleri

Hamzabey dolu dizgin 3-2

Ekrem Orhon sahasinda oynanan birinci amatör müsabakasinda Hamzabeyspor 90+3 de atti?i gol ile sahadan 3-2 galip ayrilan taraf oldu .

Kanocular Mu?la ya hazirlaniyor

-3-4 Mart Tarihleri arasinda Mu?la da yapilacak olan Kano yari?masina Rizeli kanocular iddiali hazirlaniyor.

Karate semineri tamamlandi

-40 sporcunun katildi?i karate semineri tamamlandi.

Çayeli Badminton birincisi

-Rize de okullar arasi Badminton il birincili?ini Çayeli kazandi.

TFFHGD Aslan dönemi

TFFHGD Rize ?ubesi genel kurulunda Ba?kanli?a Rahmi ASLAN Getirildi

Güzel sanatlar il birincisi

Okullar arasi Futsal müsabakalarinda il birincili?ini Güzel Sanatlar lisesi aldi.

Hentbol da görkemli açili?

-Okullar arasi Hentbol sporlari kiz ve erkek müsabakalari ba?ladi.

Basket in devleri belli oldu

-Yildiz Kiz ve Erkekler basketbol birincili?i sona erdi.

Gençler de ?ampiyon Anadolu lisesi

-Okullar arasi Futsal müsabakalarinda Rize Anadolu lisesi ?ampiyon oldu.

Türk Telekom ?ampiyon

-Genç kizlar gurup müsabakalarinda Rize Türk Telekom ?ampiyonluk kupasinin sahibi oldu.

Filizçay Telekom u 4-2 ile geçti

Ekrem Orhon stadyumunda oynanan müsabakada Filizçayspor Telekomsporu 4-2 ma?lup ederek 3 puani hanesine yazdiran taraf oldu.

Derepazari Ali Pa?a ya fark atti 7-0

Ekrem Orhon stadyumunda oynanan Derepazari , Alipa?a spor müsabakasinda Derepazari spor Alipa?a sporu 7-0 ma?lup etti.

Filede ?ampiyon belli

Veleybol kiz ve Erkekler de file ?ampiyonlari belli oldu.

Derepazari fark atti 8-1

Dere pazari spor ?l Özel idare sporu 8 - 1 ma?lup etti.

Çocuk oyunlari lig co?kusu

Çocuk Oyunlari ve Spor Kulüpleri Federasyonu Rize ?l Temsilcili?i ve Rize Belediyesi i?birli?i ile düzenlenen Rize Belediyesi Çay Çocuk Oyunlari ligi kar?ila?malari ba?ladi.

Çaykur, Ç.Hem?in i farkli geçti 5-0

Çaykurspor kendi sahasinda Çamlihem?in sporu 5-0 ma?lup etti

Derepazari 1 Hamzabey 0

Dere pazari spor Hamzabeysporu 1-0 ma?lup etti . ikinci yarida Dere pazari spor 62 dakikada Cemalin atti?i gol ile sahadan 1-0 galip ayrilan taraf oldu.

Masa Tenisinde çeki?me

2 Mart Rize`nin Kurtulu?u programinda yer alan Masa Tenisi turnuvasi 2 Mart Spor Salonunda Ferdi bran?ta 83 sporcunun geni? katilimi ile gerçekle?tirildi.

Arhavispor zirveye oynuyor

L?DER REFAH?YESPORU ARKASINA ALDIĞI MUHTE?EM TARATFAR DESTEĞ? ?LE 2–1 YEND?.

Belediye Basket Takimi Erzurum a gitti

Rize Belediyespor Kulübü Yildiz Erkekler takimi Türkiye ?ampiyonasi için Erzurum`a gitti.

Rize A2 Galatasaray a takildi 0-1

-Rize Atatürk Stadinda oynanan kar?ila?mada Galatasaray A2 Takimi penalti golüyle kazandi

Gençler ?ampiyonu belli oldu

-Rize de yapilan okullar arasi futbol ?ampiyonasinda Gazel Sanatlar Lisesi ?ampiyon oldu.

Minikler ?ampiyonasi sona erdi

-Küçük Erkekler Futbol ?ampiyonasini Findikli 11 Mart ?lkö?retim okulu kazandi.

Güneysu , Çayeli`nden fark yedi 1-4

Playouf müsabakasinin ilk maçinda Çayelispor Güneysuspor`u 4-1 ma?lup etti

Erdo?du 2 Arhavi 0

Erdo?du spor Rize deki 1. kademe maçlarinda1. kademe 1.gurup birincisi oldu.

Çayeli fark atti 8-0

ÇAYEL?SPOR 8 - 0 ÇAMLIHEM??NSPOR Çayeli spor Çamlihem?in sporu 8-0 ma?lup ederek üç puani hanesine yazdiran taraf oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER

POPÜLER VIDEO GALERİLER